LAJMI I FUNDIT:

Super brendi Realme tani në Kosovë në Gorenje Department Store!

Super brendi Realme tani në Kosovë në Gorenje Department Store!

Të gjithë jemi dëshmitar të zhvillimeve të përditshme të cilat po ndodhin në botën e teknologjisë informative, e me to vijnë edhe kërkesat për të qëndruar në trend me këto zhvillime.

Një brend i cili ka filluar ta pushtoj tregun e teknologjisë duke ofruar smartfonët më inovativ në treg është edhe Realme të cilin tani mund ta gjeni në Gorenje Department Store dhe në platformën online 75-mall.com

Realme është brend i telefonëve i cili për më pak se 4 vite në tregun e telefonisë numëron mbi 100,000,000 përdorues të kënaqur, duke u futur kështu në top 6 markat më të mira të smartfonëve në botë.

Realme C30 Lake Blue është super telefon i mençur i cili ka super karakteristika gjë që e bëjnë super konkurrues në treg. Realme C30 përmban këto karakteristika: Dual SIM, Memorie internale 32GB #GB RAM, microSDXC, Ekran 16.5cm (6.5”) Fullscreen, Kamerë 13MP Al Triple, 5MP Selfie, Bateri 5000mAh dhe Sistem operativ UI R Edition, based on Android 11.

Se çfarë e bën të veçantë këtë brend është se sjell performancë, inovacion, dizajn dhe Kulturë! Tani në Gorenje Department Store mund t’i gjeni të gjithë modelet e Realme ku keni mundësi të bëni blerje me SUPER ÇMIME në të gjitha pikat anembanë Kosovës!

Artikull i sponzorizuar