Policia e Kosovës ka njoftuar se një person në Prishtinë është sulmuar me një mjet të mprehtë dhe i njëjti është duke u trajtuar në QKUK.

“Viktima mashkull kosovar është duke u trajtuar në QKUK, pasi që i njëjti është sulmuar fizikisht me një mjetë të mprehtë nga një i dyshuar i pa identifikuar”, thuhet në raport. /Telegrafi/