LAJMI I FUNDIT:

Studentja holandeze u qëllua nga plumbi qorr, teksa ishte në dhomën e saj që ndodhet në katin e tetë (Foto)

Studentja holandeze u qëllua nga plumbi qorr, teksa ishte në dhomën e saj që ndodhet në katin e tetë (Foto)

Derisa ishte në dhomën e saj që ndodhet në katin e tetë të një ndërtese në Amsterdam të Holandës, një studente e paemëruar është qëlluar në kokë nga plumbi qorr.

Reklama

Për fat të mirë, 23-vjeçarja e cila po lexonte në laptop nuk ka marrë ndonjë lëndim serioz dhe gjendja e saj është nën kontroll, transmeton Telegrafi.

Derisa ishte e kërrusur mbi shtrat, ajo ndjeu një dhimbje të fortë në kokë dhe nisi ta mbante me dorë, derisa bashkëbanuesja ia pa gjakun dhe vrimat nëpër xham dhe perde.

Atë e dërguan në spital në gjendje shoku, e zënë në panik nga situata tronditëse, por pas intervenimit kirurgjik, u dërgua në një qendër për qëndrim disa ditor.

Hetuesit kanë thënë se rasti është lokalizuar, ndërsa po bëjnë hulumtime prej nga ka mundur të vinte predha, që nuk besohet ta kishte atë si cak. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Zgjedhje të jashtëzakonshme në Serbi?

Zgjedhje të jashtëzakonshme në Serbi?

Serbia
Djali i Prigozhin mund të marrë kontrollin e Wagner - zbulohen disa

Djali i Prigozhin mund të marrë kontrollin e Wagner - zbulohen disa "detaje të negociatave"

Botë
Dy mesazhe të fuqishme nga SHBA dhe BE për Ukrainën

Dy mesazhe të fuqishme nga SHBA dhe BE për Ukrainën

Botë
Nëntë të vdekur dhe disa të tjerë të lënduar – publikohet momenti i shembjes së çatisë së një kishe në Meksikë

Nëntë të vdekur dhe disa të tjerë të lënduar – publikohet momenti i shembjes së çatisë së një kishe në Meksikë

Amerika
Inicialet

Inicialet "SRB" vendosen në ambasadën e Kosovës në Kroaci, reagon deputetja shqiptare Lekaj-Përlaskaj

Kroacia
Luftëtarët e Wagner mendojnë njeriu që emëroi Putini si ‘shefin e tyre’ është ‘një tradhtar’

Luftëtarët e Wagner mendojnë njeriu që emëroi Putini si ‘shefin e tyre’ është ‘një tradhtar’

Botë
Kalo në kategori