LAJMI I FUNDIT:

Sot në ora 20:00 në Auto Mita prezantohet në formë digjitale Renault Austral SUV E-TECH

Sot në ora 20:00 në Auto Mita prezantohet në formë digjitale Renault Austral SUV E-TECH

Për adhuruesit e veturave nuk asgjë më emocionuese sesa prezantimi i një veture të re. Emocionet shtohet e adrenalina rritet kur bëhet fjalë për veturën që e pëlqeni e të cilën mund ta gjeni vetëm në një vend.

Reklama

Hibrid në tërësi e me specifika të jashtëzakonshme Renault Austral SUV E-TECH po prezantohet për herë të parë, këtë të mërkurë vetëm në Auto Mita.

Prezentimin e kësaj veture mund ta ndiqni në orën 20:00 në faqen e Facebook të Auto Mita.

Materialet nga të cilat është ndërtuar kjo veturë i’u dhurojnë një ndjenjë luksoze kur jeni duke e vozitur.

Por, kjo nuk është e gjitha, përveç performancës së jashtëzakonshme, sigurisë që ofron, pamjes së jashtme që është e mrekullueshme dhe tejet moderne, kjo veturë ka hapësirën e duhur për familje.

Kjo veturë jo vetëm ka marrë vëmendjen e shumë njerëzve kudo në botë, por edhe do të lërë gjurmë në historinë e tipeve të makinave Renault.

Me mundësinë që Auto Mita ofron për ju, do të keni mundësi ta shihni nga afër përmes prezantimit digjital e pse jo edhe të bëheni pronari i kësaj veturë fantastike.

Ju do të keni mundësi të rezervoni edhe test të vozitjes përmes uebfaqe:

RENAULT-Rezervo Test-Vozitje

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Auto Mita

Instagram: Auto Mita

E-mail:info@automita.com

Nr.tel:045 500 588

Artikull i sponzorizuar

Në trend Auto

Më shumë
Milioneri nga Finlanda merr një gjobë prej 121 mijë eurove

Milioneri nga Finlanda merr një gjobë prej 121 mijë eurove

Auto
Nga Rolls-Royce Phantom i vitit 1954 e deri tek Bugatti Veyron - koleksioni i veturave luksoze të Mbretit Abdullah të Jordanisë

Nga Rolls-Royce Phantom i vitit 1954 e deri tek Bugatti Veyron - koleksioni i veturave luksoze të Mbretit Abdullah të Jordanisë

Auto
Volvo fillon të rimëkëmbet – shitjet e kompanisë në maj u rritën me 31 për qind

Volvo fillon të rimëkëmbet – shitjet e kompanisë në maj u rritën me 31 për qind

Auto
Një Oldsmobile 442 është nxjerrë nga hambari - pamjet janë befasuese pas pastrimit të parë të veturës klasike në 20 vjet

Një Oldsmobile 442 është nxjerrë nga hambari - pamjet janë befasuese pas pastrimit të parë të veturës klasike në 20 vjet

Auto
Golfi prej 76 mijë eurosh u shit për 8 minuta

Golfi prej 76 mijë eurosh u shit për 8 minuta

Auto
Dacia Sandero e re dhe me 7 vjet garancion kushton më pak se një veturë e vjetër (Foto)

Dacia Sandero e re dhe me 7 vjet garancion kushton më pak se një veturë e vjetër (Foto)

Auto
Kalo në kategori