LAJMI I FUNDIT:

Snapchat mund ta largojë opsionin e mesazheve që zhduken pas një kohe

Snapchat mund ta largojë opsionin e mesazheve që zhduken pas një kohe

Të gjithë ata që e shfrytëzojnë rrjetin social Snapchat, për të komunikuar nëpërmjet mesazheve që zhduken pas një kohe, ka një lajm jo të mirë.

Reklama

Mundësia përmes së cilës, humbnin mesazhet e shkëmbyera, mund të mos ekzistojë pas nëj kohe të shkurtër, transmeton Telegrafi.

Reuters raporton se Snapchat do ta largojë opsion, në favor të postimeve sa më të hapura dhe popullarizimit të platformës.

Sistemi i ri, pritet t’i sjellë këtij rrjeti social më shumë bashkëpunime me median, që nënkupton edhe më shumë reklama dhe përfitime. Asgjë nuk do të përbëhet publike pa dijenisë e shfrytëzuesit, nëse nuk e zgjedhin vetët opsionin “Our Stories”.

Mirëpo, ky veprim do ta humbte efektin kryesor dhe ndër më të rëndësishmit, që e ka popullarizuar shumë që kush është lansuar. /Telegrafi/

Në trend Teknologji

Më shumë
Një përdorues i iPhone 15 lëshon një paralajmërim – thotë se një aplikacion po e zbraz 25% të baterisë së telefonit të tij

Një përdorues i iPhone 15 lëshon një paralajmërim – thotë se një aplikacion po e zbraz 25% të baterisë së telefonit të tij

Teknologji
Dizajni i Samsung Galaxy S24 Ultra u zbulua përmes renderëve të CAD

Dizajni i Samsung Galaxy S24 Ultra u zbulua përmes renderëve të CAD

Teknologji
Apple fajëson defektet e iOS 17 dhe aplikacionet si Instagram për nxehtësinë e iPhone 15

Apple fajëson defektet e iOS 17 dhe aplikacionet si Instagram për nxehtësinë e iPhone 15

Teknologji
Imazhet e Samsung Galaxy S24 zbulojnë dizajnin e sheshtë

Imazhet e Samsung Galaxy S24 zbulojnë dizajnin e sheshtë

Teknologji
Dalin pamjet e Samsung Galaxy A15

Dalin pamjet e Samsung Galaxy A15

Teknologji
Pas ndarjes me FIFA-n, Electronic Arts prezanton video-lojën e re të futbollit 'FC 24'

Pas ndarjes me FIFA-n, Electronic Arts prezanton video-lojën e re të futbollit 'FC 24'

Lojëra
Kalo në kategori