LAJMI I FUNDIT:

Si në videolojëra: Policia braziliane përdori veturën për të rrëzuar aeroplanin (Video)

Si në videolojëra: Policia braziliane përdori veturën për të rrëzuar aeroplanin (Video)

Në pamjet e jashtëzakonshme, të cilët nga komentuesit po krahasohen si ato të videolojërave, policët shpejtojnë drejt një aeroplani, derisa piloti përpiqet për të shpëtuar nga “kthetrat e tyre”.

Reklama

Me vetëm disa sekonda para se aeroplani të ishte në ajër, makina e policisë arrin deri te aeroplani, duke e goditur në krah dhe shkatërruar xhamin e makinës – policët pastaj hidhen nga automjeti i tyre.

Besohet se njëri nga policët dëgjohet duke bërtitur: “Do ta godas krahun e aeroplanit. Mos qëllo”.

Ai pastaj del nga vetura dhe bërtet: “Ndaloni, Policia. Dilni jashtë, dilni jashtë tani”.

Besohet se aeroplani ishte duke u përdorur për të bartë drogë nga Brazili. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Fun
Traditë e çuditshme: Dhëndri dhe nusja, seks në prezencë të mysafirëve (Video,+16)

Traditë e çuditshme: Dhëndri dhe nusja, seks në prezencë të mysafirëve (Video,+16)

Fun
Biden godet me kokë kornizën e hekurt të derës së helikopterit derisa po zbriste në oborrin e Shtëpisë së Bardhë

Biden godet me kokë kornizën e hekurt të derës së helikopterit derisa po zbriste në oborrin e Shtëpisë së Bardhë

Fun
Burri nga Michigan fiton çmimin e tij të dytë të madh të lotarisë brenda 10 vitesh

Burri nga Michigan fiton çmimin e tij të dytë të madh të lotarisë brenda 10 vitesh

Interesante
Vitaly bie në kurth, shoku bën seks me nënën e tij (Video+18)

Vitaly bie në kurth, shoku bën seks me nënën e tij (Video+18)

Fun
'A është normale kjo?': Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

'A është normale kjo?': Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

Interesante
Kalo në kategori