LAJMI I FUNDIT:

Shqiptohen 345 masa në Shkup, 173 për tejkalim të shpejtësisë

Shqiptohen 345 masa në Shkup, 173 për tejkalim të shpejtësisë

SPB Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (08.12.2023) ka vazhduar me kontrolle në zonën e komunikacionit, me çka janë shqiptuar 345 masa.

“Në territorin e qytetit të Shkupit janë shqiptuar gjithsej 345 masa, nga të cilat 173 masa për tejkalim të shpejtësisë, 13 masa për drejtim të automjeteve pa patentë shofer, gjashtë masa për përdorim të celularit gjatë drejtimit të automjetit, 27 masa për mospërdorim të rripit të sigurimit, gjashtë masa për drejtim të automjetit nën ndikimin e alkoolit…”, thuhet në njoftimin e MPB-së./Telegrafi/


Në trend Lajme

Më shumë
Rrëfimi i të riut nga Vushtrria që pretendon se u rrah nga disa policë

Rrëfimi i të riut nga Vushtrria që pretendon se u rrah nga disa policë

Drejtësi
Bllokohet Rruga e Kombit, do të kryhen punime për zhvendosjen e një ure

Bllokohet Rruga e Kombit, do të kryhen punime për zhvendosjen e një ure

Lajme
Tërmet në Shqipëri

Tërmet në Shqipëri

Lajme
Si do të ndikojë në Ballkan vazhdimi i pushtimit rus të Ukrainës, a rrezikohet Kosova nga një konflikt?

Si do të ndikojë në Ballkan vazhdimi i pushtimit rus të Ukrainës, a rrezikohet Kosova nga një konflikt?

Siguri

"Pacientët shqiptarë i rrahnin në QKUK", Dr. Salih Krasniqi flet për dëshmitë e mbledhura për krimet e luftës në Kosovë

Lajme
Kadrijaj thotë se një ambasadë e Kosovës i ka rekomanduar një kosovari nxjerrjen dhe pranimin e dokumenteve të Serbisë

Kadrijaj thotë se një ambasadë e Kosovës i ka rekomanduar një kosovari nxjerrjen dhe pranimin e dokumenteve të Serbisë

Lajme
Kalo në kategori