LAJMI I FUNDIT:

Shpëtohet macja e bllokuar në majë të shtyllës elektrike në Kaliforni

Shpëtohet macja e bllokuar në majë të shtyllës elektrike në Kaliforni

Shpëtuesit e kafshëve në Kaliforni i janë bashkuar punonjësve të një kompanie shërbimesh për të shpëtuar një mace të bllokuar në majë të një shtylle elektrike për disa ditë.

Shërbimet e Kafshëve të Qarkut Kern thanë se kanë pranuar një raportim për një mace të bllokuar në një shtyllë elektrike, përcjell Telegrafi.


Ekuipazhi i kompanisë shpejt mbërriti në vendngjarje dhe me anë të një shkalle e zbritën macen përsëri në tokë.

“Falë Zotit ishte mace e qetë dhe miqësore”, tha kompania në një postim. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Deshën të plaçkitin shpërndarësin e ushqimeve, hajnat pendohen rëndë – uruguaiani iu vërsulet me hanxhar

Deshën të plaçkitin shpërndarësin e ushqimeve, hajnat pendohen rëndë – uruguaiani iu vërsulet me hanxhar

Fun
Bëhet virale ideja e indianit që e shndërron ombrellën e tij në një çantë shpine të improvizuar për t'u mbrojtur nga shiu

Bëhet virale ideja e indianit që e shndërron ombrellën e tij në një çantë shpine të improvizuar për t'u mbrojtur nga shiu

Fun
Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Fun
Studenti shkruan emrat e katër vajzave në vend të pjesëve të zemrës - diagrami i organit ngjall reagime qesharake

Studenti shkruan emrat e katër vajzave në vend të pjesëve të zemrës - diagrami i organit ngjall reagime qesharake

Fun
Apartamenti në SHBA pa dhomë gjumi ngjall reagime në rrjete sociale

Apartamenti në SHBA pa dhomë gjumi ngjall reagime në rrjete sociale

Interesante
Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Interesante
Kalo në kategori