LAJMI I FUNDIT:

Shoferi shkakton kaos në qendër të Moskës – bllokoi rrugën dhe metronë me kamion sepse punëdhënësi po ia vononte rrogën

Shoferi shkakton kaos në qendër të Moskës – bllokoi rrugën dhe metronë me kamion sepse punëdhënësi po ia vononte rrogën

Në Moskë, një burrë bllokoi një rrugë afër një stacioni të metrosë.

Reklama

Si pasojë, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, një kamion me rimorkio e bëri të pamundur lëvizjen e makinave dhe tramvajeve në një rrugë shumë të ngjeshur.

Sipas mediave, burri bllokoi rrugën për shkak të mos pagesës së pagës nga punëdhënësi i tij, gjë të cilën ua tha kalimtarëve, derisa gjendej në “kulmin” e kamionit.

Dhe pas veprimit të tij, që zgjati rreth gjysmë ore, erdhi deri te një marrëveshje.

Punëdhënësi arriti të arrijë një marrëveshje me shoferin, kamioni u hoq, trafiku u normalizua dhe policia intervistoi protestuesin. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Gjatë pagëzimit, vogëlushi ia rrëzoi nga duart Biblën priftit

Gjatë pagëzimit, vogëlushi ia rrëzoi nga duart Biblën priftit

Fun
Donald Trump shpërndau pica për mbështetësit në një bar-lokal në Iowa

Donald Trump shpërndau pica për mbështetësit në një bar-lokal në Iowa

Fun
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun
Ia lëvizin shtratin qenit, reagimi i kafshës bëhet hit në internet

Ia lëvizin shtratin qenit, reagimi i kafshës bëhet hit në internet

Fun
Mihal Grameno e luftëtarët e Çerçiz Topullit kishin parë UFO-t e para në Shqipëri!?

Mihal Grameno e luftëtarët e Çerçiz Topullit kishin parë UFO-t e para në Shqipëri!?

Interesante
Kalo në kategori