0Shares

Boyd Forrest ka qenë duke në Edinburgh të Skocisë, kur para tij doli një Nissan Navara që lëvizte me afro 100 kilometra në orë.

Megjithëse drejtonte kamionin prej 32 tonelatash, ia doli të manovronte dhe të shmangte përplasjen që ka mundur të ishte fatale.

Shoferi i makinës duket se humbi kontrollin, duke rrezikuar të përplaset me një veturë që ishte parkuar në skaj të rrugës.

Ngjarja që ishte gati të kishte pasoja, është komentuar nga shumë shikues, që nuk kanë mundur të besojnë se gjithçka përfundoi në rregull. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)