Gjatë ndalesës për lëvizje, policët nga SPB Shkup kanë privuar nga liria D.P (31) nga Shkupi për shkak se gjatë kontrollit i kanë gjetur marihuanë.

“Dje në ora 19:10, gjatë kohës së ndalesës për lëvizje, policët nga SPB Shkup në bulevardin ‘Aradhat partizani’ te ura ‘Kombet e Bashkuara’ kanë privuar nga liria D.P (31) në Shkup dhe gjatë kontrollit tek ai është gjetur marihuanë”, njoftojnë nga MPB.

Ata shtojnë se pas dokumentimit të rastit, kundër tij do të ndërmerren masa./Telegrafi/