LAJMI I FUNDIT:

Shkëmbimet e fytyrave me rezultatet më të frikshme (Foto)

Shkëmbimet e fytyrave me rezultatet më të frikshme (Foto)

Prej se është lansuar aplikacioni në SnapChat, që mundëson shkëmbimin e fytyrave, përdoruesit kanë postuar shumë raste kur e kanë bërë këtë me familjarët dhe miqtë.

Reklama

Por, në disa raste këto imazhe kanë dalë të jenë të frikshme, sidomos kur përfshihen fëmijët dhe kukullat, transmeton Telegrafi.

Më poshtë mund t’i shihni disa nga rastet më të çuditshme dhe bizare, që ngjallin ndjenjë të pakëndshme.

Vajza e vogël me dhëmbë të maces, fëmija me mjekët dhe mustaqe, si dhe kombinimi me fytyrën e kukullës, janë disa nga pamjet që përfshihen në këtë përmbledhje.

Sidoqoftë, nuk japin vetëm fëmijët këtë përshtypje, por edhe të rriturit kur krahasohen me biskotë apo kungull të festës. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

Fun
Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Fun
A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

Virale
Autoritetet kanadeze shpëtojnë qenin e bllokuar në çati

Autoritetet kanadeze shpëtojnë qenin e bllokuar në çati

Interesante
Në takimin me Erdoganin, Musk mori edhe djalin e tij – presidenti turk e pyeti se ku e ka gruan

Në takimin me Erdoganin, Musk mori edhe djalin e tij – presidenti turk e pyeti se ku e ka gruan

Virale
Ketrat lanë pa rrymë një qytet të Montana-s

Ketrat lanë pa rrymë një qytet të Montana-s

Interesante
Kalo në kategori