Kim Kardashian po fiton miliona në minutë.

Të martën 41-vjeçarja lansoi koleksionin e saj të fundit Skims, një bashkëpunim me markën e modës së lartë Fendi.

Megjithëse ka ende pak stile për t’u blerë, tonelatat tashmë janë shitur – dhe Page Six Style ka mësuar se linja arri në shtatë shifra në 60 sekondat e para të saj në internet.

Marka Skims e Kim Kardashian vjen në bashkëpunim me Fendi Marka Skims e Kim Kardashian vjen në bashkëpunim me Fendi

Sipas TMZ, i cili ishte i pari që raportoi fitimet, bashkëpunimi me Fendi është tashmë në rrugën e duhur për t’u bërë më i suksesshmi në historinë trevjeçare të Skims.

View this post on Instagram

A post shared by SKIMS (@skims)


Po në lidhje me artikujt që i tronditin fansat e Kardashian? Fustani prej lëkure që superylli ka veshur së fundmi në WSJ, ishte ndër artikujt e parë që u shitën, me 4,200 dollarë.

Reklama
Reklama
Kim Kardashian përjetoi 'urgjencë të modës' në shfaqjen e çmimeve pas problemeve me fustanin Kim Kardashian përjetoi 'urgjencë të modës' në shfaqjen e çmimeve pas problemeve me fustanin

Kujtojmë se me fustanin ajo përjetoi ‘një urgjencë mode’, por që kjo siç duket nuk ndikoi aspak në shitje. /Telegrafi/