LAJMI I FUNDIT:

Shikuesit e hutuar me reagimin e pjesëmarrësit të kuizit, menduan se e zuri rryma (Video)

Shikuesit e hutuar me reagimin e pjesëmarrësit të kuizit, menduan se e zuri rryma (Video)

Freddy Leo nga Gjermania, që studion historinë në Oxford të Anglisë, i ka befasuar të gjithë, me përgjigjet e sakta dhe të shpejta në University Challenge.

Reklama

Mirëpo, shikuesit mbetën të hutuar me këtë pjesëmarrës të kuizit, kur ai shtypi butonin dhe reagoi me shpejtësi, transmeton Telegrafi.

“Duke se e zuri rryma, apo është shumë i shpejtë” ka qenë një prej komenteve të shumta.

Mënyra si lëvizi ai, ka qenë në qendër të vëmendjes, teksa pritet që reagimet e njëjta dramatike t’i ketë edhe në të ardhmen, pasi ka arritur që të jetë finalist. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Fun
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Nënë e bijë nga Anglia mbetën shtatzënë në të njëjtën kohë, fëmijët e tyre lindën me vetëm dy javë ndërmjet

Nënë e bijë nga Anglia mbetën shtatzënë në të njëjtën kohë, fëmijët e tyre lindën me vetëm dy javë ndërmjet

Fun
Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se "ka më zi"

Fun
Kalo në kategori