0Shares

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një sherr në rrugët Fushë-Krujës ku një i moshuar dhe dy të rinjve janë përleshur fizikisht.

Një kalimtar i rastit ka filmuar skenën. Ne videon postuar nga JOQ duket se i moshuari mban në dorë një thikë dhe dy të rinjtë nga momenti në moment shihen të tensionuar.

Në videon mund të shihet momenti kur të rinjtë i vërsulen të moshuarit.

Sipas raportuesit thuhet se personat kanë qenë duke shitur ballë për ballë dhe konkurrenca ndoshta ka bërë që ata të përleshen mes tyre.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)