LAJMI I FUNDIT:

Shëndetshëm me mish të freskët të pulës – 10% Zbritje gjatë gjithë Ramazanit

Shëndetshëm me mish të freskët të pulës – 10% Zbritje gjatë gjithë Ramazanit

Të ushqyerit shëndetshëm është top prioritet për të gjithë ne – por kur kësaj i shtohet edhe çmimi më i lirë, atëherë nuk kemi se si të mos e konsumojmë mishin e freskët të pulës nga Perutnina Ptuj.

Mishi i freskët i pulës nga Perutnina Ptuj vjen gjatë gjithë muajit të shenjtë të Ramazanit me 10% Zbritje.

Produktet me zbritje të mishit të frekët të pulës nga linja Natur e Perutnina Ptuj mund t’i gjeni në rrjetet e marketeve kudo në Kosovë.

Zbritja vlen deri më datë 23 Prill, pra gjatë gjithë muajit të shenjtë të Ramazanit.

Benefitet kryesore të Pulës së freskët nga Perutnina Ptuj:

Pa hormone

Pa antibiotik

Mbarështuar në mënyrë natyrale

E freskët, nga ferma në tryezën tuaj

100% me origjinë sllovene

Pulën e freskët nga Perutnina Ptuj mund ta gjeni me zbritje në rrjetet e marketeve!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Arbnor Rushiti fitues i BMW të serisë së 3-të - Go+ LOJË E TRENT

Arbnor Rushiti fitues i BMW të serisë së 3-të - Go+ LOJË E TRENT

GO+
Kompani ndërkombëtare do të marrin pjesë në panairin e parë për pasuri të paluajtshme - Prishtina Real Estate Expo 2023

Kompani ndërkombëtare do të marrin pjesë në panairin e parë për pasuri të paluajtshme - Prishtina Real Estate Expo 2023

Prishtina Real Estate EXPO
A e dini ku mund të këmbeni kriptovaluta në Kosovë?

A e dini ku mund të këmbeni kriptovaluta në Kosovë?

exCoins.me
Në Prishtina Mall, me 5 tetor hapen - Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Në Prishtina Mall, me 5 tetor hapen - Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall
Tech Park Prishtina gati të hapet - moment historik për të ardhmen e teknologjisë në Kosovë

Tech Park Prishtina gati të hapet - moment historik për të ardhmen e teknologjisë në Kosovë

STIKK - Kosovo ICT Association
“Numri që keni thirrur për momentin nuk është në dispozicion” – Vala njofton se ka probleme teknike

“Numri që keni thirrur për momentin nuk është në dispozicion” – Vala njofton se ka probleme teknike

Ekonomi
Kalo në kategori