LAJMI I FUNDIT:

Sharon Stone zbulon se u braktis nga një burrë i ri kur ajo refuzoi të bënte botox

Sharon Stone zbulon se u braktis nga një burrë i ri kur ajo refuzoi të bënte botox

Sharon Stone ka zbuluar se ajo u braktis nga një i dashur i mëparshëm pasi refuzoi të bënte botox. 

Reklama

Duke folur për Vogue Arabia, teksa pozon edhe për një foto të mrekullueshme të kopertinës, nëna e tre fëmijëve rrëfeu se ndërkohë që e ka kryer procedurën në të kaluarën, nuk i nënshtrohet më përmirësimeve kozmetike pas një goditjeje në tru thuajse fatale në vitin 2001.

Aktorja 64-vjeçare rrëfeu se qëndrimi i saj i vendosur kundër procedurave doli kur ajo ishte në një lidhje kohët e fundit me një burrë më të ri, i cili e kishte pyetur nëse do të bënte ndonjëherë botox.

Sharon u përgjigj duke u tallur: “Ndoshta do të ishte shumë mirë për egon tuaj dhe timen nëse do ta bëja”, por zbuloi se marrëdhënia e tyre më pas mori fund pak më vonë.

Rrëfimi prekës i Sharon Stone, thotë se ka humbur nëntë fëmijë për shkak të abortit
Lexo po ashtu Rrëfimi prekës i Sharon Stone, thotë se ka humbur nëntë fëmijë për shkak të abortit

“E takova edhe një herë pas kësaj dhe më pas ai nuk ishte i interesuar të më takonte më. Nëse nuk më shihni për më shumë se kaq, ju lutemi të gjeni rrugën për në dalje”.

Sharon nuk tregoi se kush ishte ish i dashuri që e la. Marrëdhënia e saj e fundit e njohur ishte me reperin RMR, 26 vjeç, me raporte që u shfaqën në qershor të vitit të kaluar se ata ishin ‘takuar për disa muaj’.  /Telegrafi/