Ish-çifti në KUWTK, Scott Disick dhe Kourtney Kardashian i dhanë fund martesë së tyre në vitin 2015.

Dyshja posedojnë tre fëmijë së bashku, për të cilët kushtojnë vëmendje dhe kujdes maksimal, shkruan Daily Mail.

Sidoqoftë kësaj, 41-vjeçarja në një postim në rrjetin social Instagram ka shkruar se nuk gatuan dhe nuk pastron.

Një frazë të tillë ajo e ka marrë nga kënga e Cardi B dhe Megan Thee Stallin, WAP, e cila përmban tekst mjaft eksplicit.

Ndërkaq, në po të njëjtin postim nuk ka munduat as edhe komenti i ish-bashkëshortit, Scott, i cili e konfirmoi që ajo me të vërtetë nuk kujdeset për punët e shtëpisë.

“Kjo është me të vërtetë”, ka replikuar Disick.

Përndryshe, palët janë mjaft të afërt me njëri-tjetrin, por që nuk kanë asgjë më tepër se sa vetëm kujdestarë të fëmijëve.

Gjatë këtij viti familja e tyre janë parë edhe duke kaluar pushimet verore së bashku, ndërsa jeta personale e tyre është e ndarë. /Telegrafi/