0Shares

Shumica e damave të njohura, ndër to posaçërisht Kendall Jenner, po përpiqen që në dyer të mëdha t’i kalojnë tutat nga lëkura!

Edhe pse shumica janë të befasuar nga kjo formë e fundit e modës, Kendall nuk heq dorë dhe me krenari shëtitet me tuta të këtilla, madje në ngjyrë të kuqe të flakët, transmeton Telegrafi.

Ajo në Javën e Modës në Paris është paraqitur në fanellë, xhaketë dhe tuta ngjyrë të njëjtë, dhe me gjithë këto ka mbathur çizme të lëkurës dhe ka vënë vëthë të mëdhenj.

Po juve si ju duket ky trend që po provohet?

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)