0Shares

Deri vonë kemi dëgjuar spekulime të ndryshme se Samsung do të prezantojë një asistent të ri të zërit, së bashku me Galaxy S8 dhe tani kompania ka bërë zyrtare lajmin për lansimin e Bixby.

Bixby do të jetë i gatshëm në Galaxy S8 dhe Galaxy S8 Plus, kur pajisjet do të dalin zyrtarisht në treg, më vonë gjatë këtij muaji.

Sipas Samsung, Bixby do të ofrojë një eksperiencë më të gjerë dhe do të kryej më shumë shërbime, përmes zërit tuaj.

Detajet më të hollësishme rreth Bixby do të bëhen të ditura pas lansimit të Galaxy S8 dhe Galaxy S8 Plus.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)