LAJMI I FUNDIT:

Sa numra shihni në foto? Rrallëherë dikush mund t’ia qëllojë

Sa numra shihni në foto? Rrallëherë dikush mund t’ia qëllojë

Mjafton të shikoni foton për pak kohë që të ndryshoni mendje

Përgjigjja për pyetjen e titullit nuk është aq e thjeshtë apo e qartë, dhe detyra mund të interpretohet në shumë mënyra.

Një sfond i zi me disa numra është me interes të madh dhe është objekt polemikash midis përdoruesve të internetit. Nuk mund ta zgjidhin, ta kuptojnë saktësisht sa shifra shohin në foto, transmeton Telegrafi.

Shumica e njerëzve ndoshta nuk e kanë problem të shohin 2, 4, 6, 8 dhe 9 atje. Por disa njerëz besojnë se shifra përmban të gjithë numrat nga 0 në 9.

Si është e mundur?

Shikoni sërish me kujdes foton e mësipërme dhe përpiquni të shkruani të gjithë numrat që shihni.

Përdoruesit e internetit kanë vërtetuar se kjo foto përmban të gjithë numrat nga 0 deri në 9.

Kjo nuk do të thotë se të gjithë janë dakord me këtë zgjidhje. Disa i mohojnë ato. Gjithsesi, shikojeni vetë përgjigje dhe vlerësim.

Numri 5 ngre më shumë dyshime, i cili më shumë i ngjan shkronjës S sesa numrit. E njëjta gjë vlen edhe për numrin 0, i cili është i rrumbullakosur në mënyrë të përkryer si shkronja “O”. /Telegrafi/


Në trend Stil

Më shumë
Metoda super e thjeshtë për ta zhbllokuar lavamanin për pesë minuta

Metoda super e thjeshtë për ta zhbllokuar lavamanin për pesë minuta

Stil
Pesë shenjat e horoskopit që janë të “destinuara” për t’u bërë të famshme

Pesë shenjat e horoskopit që janë të “destinuara” për t’u bërë të famshme

Astrologji
Tre gabimet e zakonshme në shtëpi që ju “rrisin” faturat e ngrohjes – si mund të kurseni?

Tre gabimet e zakonshme në shtëpi që ju “rrisin” faturat e ngrohjes – si mund të kurseni?

Stil
Gruaja zbulon një pjesë sekrete të makinës larëse ku grumbullohen të gjitha papastërtitë

Gruaja zbulon një pjesë sekrete të makinës larëse ku grumbullohen të gjitha papastërtitë

Stil
Në këtë qytet të gjithë banorët jetojnë në vetëm një pallat me 196 banesa

Në këtë qytet të gjithë banorët jetojnë në vetëm një pallat me 196 banesa

Stil
Këto janë shenjat më inteligjente të horoskopit, mësoni nëse jeni edhe ju në mesin e tyre

Këto janë shenjat më inteligjente të horoskopit, mësoni nëse jeni edhe ju në mesin e tyre

Astrologji
Kalo në kategori