LAJMI I FUNDIT:

Rrotullohet me veturë dhe refuzon testin e alkoolit, ankohet se ishin duke e ndjekur (Video)

Rrotullohet me veturë dhe refuzon testin e alkoolit, ankohet se ishin duke e ndjekur (Video)

Shaun Michael Lymer nga Lincolnshire e Anglisë, ka humbur kontrollin mbi veturë dhe është rrotulluar nëpër dy kopshte.

Kur i kanë shkuar pranë policët, shoferi që doli dritarja e makinës, ka refuzuar të kryej testin e alkoolit, duke pretenduar se janë duke e ndjekur dhe ndjehet i kërcënuar, transmeton Telegrafi.


Pasi është dërguar në spital për trajtimin e lëndimeve të lehta, ai ka pranuar se refuzoi t’i bëhej testi, ndërsa pranoi se kishte pirë alkool.

Aksidenti në të cilin nuk u shkaktua ndonjë lëndim në njerëz, ia ka hequr atij katër pikë nga leja e vozitjes, ndërsa detyrohet të paguajë edhe 400 euro. /Telegrafi/

https://youtu.be/rdBfXaenvuE

Në trend Auto

Më shumë
Është gjithmonë mirë të dini: Si të llogarisni sa karburant ju ka mbetur në rezervuar?

Është gjithmonë mirë të dini: Si të llogarisni sa karburant ju ka mbetur në rezervuar?

Auto
Hulumtimi shkencor: Veturat elektrike janë më të rrezikshme për këmbësorët

Hulumtimi shkencor: Veturat elektrike janë më të rrezikshme për këmbësorët

EVs
Mosha mesatare e makinave në SHBA arrin rekord të ri

Mosha mesatare e makinave në SHBA arrin rekord të ri

Auto
Marka e njohur Alfa Romeo u detyrua të ndryshojë

Marka e njohur Alfa Romeo u detyrua të ndryshojë "një detaj të dizajnit" - duke i dhënë fund traditës 70-vjeçare

Auto
Tesla vjen me një mënyrë interesante të joshjes së klientëve kinezë nëse ata blejnë një makinë të kompanisë

Tesla vjen me një mënyrë interesante të joshjes së klientëve kinezë nëse ata blejnë një makinë të kompanisë

Auto
Qentë robotikë “patrullojnë” në fabrikat e BMW-së

Qentë robotikë “patrullojnë” në fabrikat e BMW-së

Auto
Kalo në kategori