0Shares

Një javë pasi Evan Blass (@evleaks on Twitter), burimi zakonisht i besueshëm ndau dizajnin përfundimtar për Motorola Moto X4, një rrjedhje e re është shfaqur, duke treguar pajisjen nga pothuajse të gjitha këndet.

Këto imazhe të rrjedhura janë nga Anateli, agjencia e homologimit e Brazilit.

Pra, në pjesën e përparme, mund të shohim kornizat e holla të anës së jashtme dhe një sensor me gjurmë gishtash në pjesën e poshtme.

Prapa, nga ana tjetër, është xhami dhe ka skaj të lakuar. Konfigurimi i dyfishtë i kamerës është gjerësisht i ngjashëm me atë që pamë në rrjedhën e mëparshme nga @evleaks.

Pamja që tregon pjesën e poshtme të telefonit nga Motorola zbulon portin USB Type-C dhe një port kufjesh me 3.5mm.

Modeli i treguar në këto foto mbart një numër modeli XT1900-6, dhe vjen gjithashtu përmban Digital TV. Një mbushës të shpejtë Turbo, si dhe një set kufjesh janë të përfshira në kuti.

Motorola Moto X4 pritet të zbulohet zyrtarisht në Brazil më 24 gusht.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)