0Shares

Me sa duket nuk do të duhet të presim edhe shumë gjatë për t’i parë modelet e reja të telefonave BlackBerry 10, të cilët do të lansohen më 30 janar, së bashku me versionin e ri të sistemit operativ BlackBerry 10 OS.

Mirëpo, për t’i ilustruar edhe më mirë modelet e reja të telefonave BlackBerry në internet tashmë janë shfaqur edhe disa pamje të fundit të këtyre modeleve, dhe nga ajo është është prezantuar deri më tani, mund të thuhet se pronarët e rinj të linjës BlackBerry 10 nuk do të ndahen të pakënaqur.

Fotografitë e fundit shfaqin versionin e bardhë dhe të zi të BlackBerry Z10, i cili vjen me ekran të ndjeshëm në prekje me 4.2 inç, rezolucion prej 1280 x 768 pikselëve si dhe procesorin dual core Snapdragon.

Detajet tjera rreth BlackBerry z10 me siguri se do ti prezantojmë më vonë gjatë muajit, para lansimit zyrtar në treg. / Telegrafi /

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)