LAJMI I FUNDIT:

Rrëzohet dy metra para cakut, studentja fiton garën me ndihmën e rivales (Video)

Rrëzohet dy metra para cakut, studentja fiton garën me ndihmën e rivales (Video)
Reklama

Chandler Self e ka fituar një garë vrapimi në Dallas të Shteteve të Bashkuara, pasi u ndihmua nga Ariana Luterman.

Kjo e fundit, e ka ngritur në këmbë rivalen, e cila u rrëzua dhe pasoi lëndime të konsiderueshme vetëm dy metra para cakut, transmeton Telegrafi.


Me gjithë incidentin, studentja u zvarrit dhe doli e para në vrapimin prej 200 metrash, që u organizua nga një organizatë e studentëve.

Veprimi i studentes pëlqye në masë të madhe dhe është shpërndarë me shpejtësi në rrjetin social, duke marrë shumë pëlqime. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Fun
Skena tronditëse në Valencia: Një vajzë shëtit një të ri me zinxhir dhe ai sillet si një qen i llastuar

Skena tronditëse në Valencia: Një vajzë shëtit një të ri me zinxhir dhe ai sillet si një qen i llastuar

Fun
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Interesante
Seks në rrugë (Video, +18)

Seks në rrugë (Video, +18)

Fun
Kalo në kategori