LAJMI I FUNDIT:

Rrëfimi tronditës i Tanit në BBVA – drejtoi veturën që shkaktoi aksidentin fatal të prindërve të tij

Rrëfimi tronditës i Tanit në BBVA – drejtoi veturën që shkaktoi aksidentin fatal të prindërve të tij

Aktori Tan Brahimi i ka tronditur të gjithë me historinë e tij të jetës, të rrëfyer në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Ai tha se gushti i vitit 2013 është periudha më e kobshme në jetën e tij, ngase në atë kohë ai humbi të dy prindërit.


Tani kishte rrëfyer se si ai ishte shofer i aksidentit fatal që shkaktoi vdekjen e të dy prindërve të tij në të njëjtën kohë.

"Maskilist dhe ushtrues dhune" - Luizi 'kryqëzohet' dhe gjykohet në spektaklin e së martës në BBVA
Lexo po ashtu "Maskilist dhe ushtrues dhune" - Luizi 'kryqëzohet' dhe gjykohet në spektaklin e së martës në BBVA

“Isha më shpejt se sa që lejohet në atë segment”, ka rrëfyer aktori shkodran, para se të shtonte se një kamion i doli në udhë dhe u përplas me të.

Tani u shpreh se ishte kthyer t’i tregonte të atit se si “ia prishi veturën që e kishte për qejdi”, por nuk mori përgjigje nga ai, gjersa e njëjta më pas ndodhi edhe me nënë kur tentoi t’i thoshte “shiko çfarë i bëra babës”.

Moderatorja e programit, banorët dhe publiku në studio bashkë me spektatorët kanë mbetur të shtangur nga kjo histori e trishtë e rrëfyer nga aktori i spektaklit “Portokalli”.

Pavarësishr ngjarjes së tmerrshme, Tani kishte arritur të gjente forcën për të vazhduar përpara, ku tri vite më vonë ishte martuar me gruan e ëndrrave të tij – martesë nag e cila janë fryt dy fëmijët e tij. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Magazina

"M'i bëj pak llogaritë kur u bë tremuajshe" - Sara Gjordeni përballet me kritika të ashpra për shtatzëninë e saj

Magazina
Kalo në kategori