Ronela Hajati ka publikuar projektin më të ri.

“Marre”, titullohet kënga më e re e këngëtares, e cila shihet tejet atraktive dhe mjaft e veçantë.

Për melodinë është përkujdesur DeVox, ndërsa për tekstin vet këngëtarja, Hajati.

Vlen të ceket se edhe për skenografinë është kujdes Ronela. /Telegrafi/