Një përdoruese e TikTokut ka publikuar një video e cila shpejt u bë virale në këtë rrjet social.

Në fakt, pasi që një djalë të ri e kishte zënë gjumi në sallën e kinemasë, dyshja e kishin lutur punonjësin e sigurimit që ta zgjojë dhe t’i kumtojë lajmin se është bërë ora tre e mëngjesit, transmeton Telegrafi.

“Djalosh, çfarë bën këtu? Është ora tre e mëngjesit, shko në shtëpi”, dëgjohet sigurimi duke i thënë të riut i cili pushtohet nga paniku.

“Çfarë? Si mendoni ora tre e mëngjesit? Faleminderit dhe natën e mirë”, dëgjohet duke thënë i riu, pasi e kuptoi se vëllai dhe e dashura e tij e kishin lënë vetëm.

Reklama

Videoja në TikTok për vetëm tri ditë ka marrë 12 milionë shikime, kurse në komente është shfaqur edhe ideatori i kësaj shakaje. /Telegrafi/

Reklama
@jedalyssthank you to the security guard at Disney Springs! Lol #prank #funny #ROMWEnextgen #sibilings #disney

♬ original sound – Jay 🤎