LAJMI I FUNDIT:

Ritualet përgjegjëse për bukurinë e Charlize Theron, një prej tyre është mjaft i çuditshëm

Ritualet përgjegjëse për bukurinë e Charlize Theron, një prej tyre është mjaft i çuditshëm
(Foto: Getty)

Aktorja e famshme hollivudiane, Charlize Theron, ka habitur me një deklaratë të sajën që ka të bëjë me kujdesin për lëkurën dhe trupin.

Reklama

Ndonëse njihet se i kushton shumë kohë vetes, duke qenë se nuk kalon ditë pa vënë re ndonjë truk bukurie, ajo ka bërë befasinë e madhe kur ka deklaruar se nuk lahet shumë shpesh.

Charlize Theron: Sa më shumë që po plakem, më pak po përdor pudër mat
Lexo po ashtu Charlize Theron: Sa më shumë që po plakem, më pak po përdor pudër mat

“Unë jam një vajzë e ashpër dhe mund të duroj një javë pa bërë dush, për mua kjo është krejt në rregull”, ka treguar 47-vjeçarja.

(Foto: Instagram/charlizeafrica)

Bukuroshja ka zbuluar edhe disa nga ritualet e domosdoshme që janë përgjegjëse për bukurinë e saj.

Kur del nga shtëpia, nuk harron kurrë të vendosë krem kundër diellit.

(Foto: Instagram/charlizeafrica)

Gjithashtu, Theron gjithmonë ka në çantën e saj krem kundër diellit, pasi dihet se redukton rrudhat dhe parandalon plakjen e parakohshme të lëkurës për shkak të rrezeve të dëmshme të diellit.

Charlize Theron bën shaka duke krahasuar veten me Kylie Jenner në një fotografi të ndarë me ndjekësit në rrjete sociale
Lexo po ashtu Charlize Theron bën shaka duke krahasuar veten me Kylie Jenner në një fotografi të ndarë me ndjekësit në rrjete sociale
(Foto: Instagram/charlizeafrica)

“Në shtëpinë time zgjohemi shumë herët, në orën 5:45 të mëngjesit, unë jam një nënë beqare që përpiqem t’i bëj gati dy fëmijë, t’i përgatis drekat dhe të mos humb autobusin. Kur zgjohem, thjesht laj fytyrën dhe vendos krem kundër diellit”, ka treguar ajo. /Telegrafi/

(Foto: Getty)

Në trend Femra

Më shumë
Eva Longoria tërhoqi vëmendje me ndryshimin e saj në Javën e Modës në Paris

Eva Longoria tërhoqi vëmendje me ndryshimin e saj në Javën e Modës në Paris

Flokë dhe stil
Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Pamela është e patejkalueshme, palltoja e Angelina Jolie-s është ëndrra e çdo femre

Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Pamela është e patejkalueshme, palltoja e Angelina Jolie-s është ëndrra e çdo femre

Moda
Selena mahniti me kombinimet e modës në Paris

Selena mahniti me kombinimet e modës në Paris

Femra
Dikur ishte ndër modelet kryesore, nuk ka asnjë operacion plastik dhe në moshën 54 vjeçare guxon të pozojë e zhveshur

Dikur ishte ndër modelet kryesore, nuk ka asnjë operacion plastik dhe në moshën 54 vjeçare guxon të pozojë e zhveshur

Femra
Ke fytyrë të rrumbullakët? Ja disa prerje flokësh që shkojnë më shumë për çdo formë

Ke fytyrë të rrumbullakët? Ja disa prerje flokësh që shkojnë më shumë për çdo formë

Flokë dhe stil
Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Në çift
Kalo në kategori