Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka bërë paraqitje të shumta në studion e “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, duke përfshirë vetëm dy vitin e kaluar.

Të martën, ajo ka bërë një performancë tjetër nga shtëpia e saj.

Në të vërtetë, Ora ishte e ftuar në “At Home Edition” të së martës në “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon’. Ajo ka mbajtur një shfaqje një distancë me këngën e saj të re “How to be lonely”.

Episodi i së martës, gjithashtu paraqiti shfaqje nga Michael Shannon, JJ Watt dhe më vonë vëllezërit e Watt Derek dhe TJ.

Pamjet kryesore të videos nga episodi special “At Home” vijojnë si më poshtë:

Rita interpretoi në mënyrë të mahnitshme dhe mori vëmendjen e të gjithëve, videoja e së cilës është shikuar afro 30 mijë herë në YouTube.

“Faleminderit që më kishit mua The Tonight Jimmy Fallon. Shpresoj që të gjithë e keni shijuar performancën time. How to be lonely nga izolimi”, ka shkruar në postimin e ndarë me ndjekësit artistja shqiptare. /Telegrafi/

Rita Ora (Foto: YouTube)