0Shares

Ai rrallë herë flet për jetën private. 

Redon Makashi ka qenë i ftuar këtë mëngjes në “Wake Up” ku u ngacmua nga moderatorët për dasmën e tij.

Kanë qenë disa alternativa të hedhura nga Isli dhe Ori, si për shembull të këndoj vetë në dasmë, apo të bëj një koncert në shesh, por përgjigja e Redonit ka qenë e thjeshtë.

“Nuk do bëj dasmë fare!”, u shpreh Redoni.

Ai shprehet se në kohët e sotme dasmat janë bërë shumë shoqërore, jo si dikur që kanë pasur tradita.

Redoni njihet për zërin e tij të shkëlqyer dhe hitet e mëdha.

“Më lër të fle” është prej këngëve më të pëlqyera të tij. /TCH/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)