LAJMI I FUNDIT:

Realme 10 Pro 5G Coca-Cola Edition do të lansohet më 10 shkurt

Realme 10 Pro 5G Coca-Cola Edition do të lansohet më 10 shkurt

GSM Arena shkruan se më në fund ka disa detaje të tjera për telefonin e përfolur Realme x Coca-Cola. Pajisja në fjalë do të jetë një Realme 10 Pro 5G i personalizuar dhe do të lansohet në Indi më 10 shkurt.

Rezervimet tani janë të hapura në faqen zyrtare të Realme India.

Realme 10 Pro 5G Coca-Cola Edition në pjesën e pasme do të ketë ngjyrën mat me tonalitet të dyfishtë me ngjyrë të zezë dhe të kuqe dhe shkrimin ikonë të Coca-Cola në pjesën e pasme, përcjell Telegrafi.

Realme 10 Pro 5G Coca-Cola edition is launching on February 10

Modulet e kamerave të dyfishta do të përvijohen me një ngjyrë të kuqe të theksuar.

Realme zbuloi gjithashtu se telefoni Coca-Cola Edition do të ofrojë një kuti të personalizuar me aksesorë të veçantë për t’u përshtatur me tematikën e Coca-Cola.

Reklama

Këto përfshijnë një figurë “realmeow” Coca-Cola, ngjitëse DIY, një gjilpërë të personalizuar të kartës SIM dhe një kartë me numra unik që tregon se cila nga 6000 njësitë të cilat janë në dispozicion globalisht është në zotërimin tuaj. /Telegrafi/

Në trend Teknologji

Më shumë
Testoni një Galaxy S23 nga një telefon tjetër me aplikacionin e ri Try Galaxy nga Samsung

Testoni një Galaxy S23 nga një telefon tjetër me aplikacionin e ri Try Galaxy nga Samsung

Teknologji
Italia ndalon ChatGPT-n

Italia ndalon ChatGPT-n

Teknologji
NATO ua ndalon stafit përdorimin e TikTok

NATO ua ndalon stafit përdorimin e TikTok

Teknologji
Burri që bleu një NFT për 2.9 milionë dollarë, priste ta shiste për 48 milionë por befasohet me atë se çka i ofruan blerësit

Burri që bleu një NFT për 2.9 milionë dollarë, priste ta shiste për 48 milionë por befasohet me atë se çka i ofruan blerësit

Teknologji
Musk në mesin e ekspertëve që kërkojnë që trajnimi i sistemeve të AI-s të pezullohet për shkak të frikës së një kërcënimi për njerëzimin

Musk në mesin e ekspertëve që kërkojnë që trajnimi i sistemeve të AI-s të pezullohet për shkak të frikës së një kërcënimi për njerëzimin

Teknologji
Japonia do të kufizojë eksportet e pajisjeve të prodhimit të çipave, ndërsa përputhet me kufizimet e SHBA-së ndaj Kinës

Japonia do të kufizojë eksportet e pajisjeve të prodhimit të çipave, ndërsa përputhet me kufizimet e SHBA-së ndaj Kinës

Teknologji
Kalo në kategori