Kryeministri Edi Rama ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për Fitër Bajram.

Rama ka zgjedhur një foto nga Xhamia e Namazgjasë e cila tashmë është drejt përfundimit.

“MIRËMËNGJES, dhe me këtë pamje të Xhamisë së Namazgjasë, punimet për të cilën po ecin shpejt drejt përfundimit, ju uroj GËZUAR BAJRAMIN”, shkruan Rama. /Telegrafi/