0Shares

Qeni i quajtur Çarli ia mori bebes lodrën dhe më pas bebja filloi të qarët standard dhe kur qeni e kuptoi që ka gabuar vendosi t’i kërkonte falje. E shpërbleu në mënyrën tipike të qenit, sinqerisht dhe nga zemra.

Bebja në çast bebja u mbulua me lodra të ndryshme, Çarli praktikisht ia solli çdo gjë që gjendej në dhomë.

Video është publikuar mbrëmë dhe është shikuar pothuajse tre milionë herë, ndërkaq e kanë ndarë më shumë se 30 mijë shfrytëzues.

Shikojeni, dhe me siguri do t’ju bëjë më të butë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)