0Shares

Ndodhë që të bëhet ndonjë lëshim gjatë orarit të punës, por këta punonjës në industrinë e ushqimit, e kanë ngritur dembelinë në një nivel mjaft të lartë.

Për shkak të mos angazhimit, sheqerkat nuk mund të dalin sepse nuk janë zbrazur nga qesja, ndërsa në një enë janë futur dy limonë në ujë, kinse është limonadë, transmeton Telegrafi.

Imazhet e postuara në rrjetin social, tregojnë edhe djathin e hedhur pa kujdes sipër makaronave, si dhe gotat për kafe të futura së prapthi.

Më poshtë mund të shihni disa nga rastet më ekstreme, kur angazhimi ka qenë në minimumin e mundshëm. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)