LAJMI I FUNDIT:

Punonjëses 99-vjeçe të cirkut në Britani i realizohet ëndrra jetësore – të jetë pjesë e spektaklit ku rreth trupit të saj fluturojnë thikat

Punonjëses 99-vjeçe të cirkut në Britani i realizohet ëndrra jetësore – të jetë pjesë e spektaklit ku rreth trupit të saj fluturojnë thikat

Një gruaje 99-vjeçe nga Britania e Madhe i është plotësuar ëndrra jetësore – që të jetë pjesë e spektaklit kur rreth trupit të saj hidhen thika gjatë një shfaqe në cirk.

Annie Duploock, nga Leicestershire, u fut në skenë ku në drejtim të saj u hodhën dhjetëra thika nga një profesioniste, që për fat të mirë as edhe një nuk e preku, transmeton Telegrafi.


Ish-punonjësja e cirkut, që do te festojë ditëlindjen e 100-të gusht tha se “u kënaq” nga kjo përvojë.

Ajo punoi në cirk për 30 vite, ku detyra e saj ishte vendosja e posterëve nëpër qytet që paralajmëronin spektakël.

Duploock fare nuk u tremb, përkundrazi u fut në skenë – derisa mijëra të pranishëm ndiqnin nga afër spektaklin. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Fun
Kali iku nga stalla dhe përfundoi në stacionin hekurudhor të Sydneyt: Priti me mirësjellje trenin pas vijës së verdhë

Kali iku nga stalla dhe përfundoi në stacionin hekurudhor të Sydneyt: Priti me mirësjellje trenin pas vijës së verdhë

Fun
Moment spektakolar: Qindra “pinguinë-foshnjë” që kërcejnë nga një shkëmb akulli 15 metra në Antarktidë për të notuar për herë të parë

Moment spektakolar: Qindra “pinguinë-foshnjë” që kërcejnë nga një shkëmb akulli 15 metra në Antarktidë për të notuar për herë të parë

Interesante
Ilustrimi që ju jep dhembje koke: Janë 12 pika, por është e pamundur t’i shihen të gjitha njëherësh

Ilustrimi që ju jep dhembje koke: Janë 12 pika, por është e pamundur t’i shihen të gjitha njëherësh

Interesante
Kampionati Kombëtar i Mjekrës dhe Mustaqeve thyen rekorde botërore

Kampionati Kombëtar i Mjekrës dhe Mustaqeve thyen rekorde botërore

Interesante
Vetëmbrojtje

Vetëmbrojtje

Kalo në kategori