LAJMI I FUNDIT:

Publikohet traileri i GTA 6, video-loja lansohet në vitin 2025

Publikohet traileri i GTA 6, video-loja lansohet në vitin 2025

Rockstar Games ka publikuar trailerin e lojës së shumëpritur Grand Theft Auto 6, duke dhënë kështu një vështrim të asaj se çfarë mund të presim.

GTA 6 është një histori dashurie dhe krimi mes protagonistes së parë femër, Lucia, dhe një mashkulli me rol protagonist.

Rockstar publikoi trailerin 15 orë më herët, pasi rrjedhi në internet.

Video-loja nuk pritet të lansohet deri në vitin 2025 sipas trailerit të publikuar nga Rocktar Games.

Seria e gjashtë do të jetë vazhdimi i hitit të madh të 2013-ës GTA 5, që u bë video-loja e dytë më e shitur e të gjitha kohërave, pas Minecraft.


Në trend Teknologji

Më shumë
Rregullat për ‘fotografimin’ e ekranit në WhatsApp po ndryshojnë

Rregullat për ‘fotografimin’ e ekranit në WhatsApp po ndryshojnë

Teknologji
Fshini menjëherë këto aplikacione, vjedhin të dhënat bankare – janë shkarkuar 200 mijë herë

Fshini menjëherë këto aplikacione, vjedhin të dhënat bankare – janë shkarkuar 200 mijë herë

Teknologji
Një truk i fshehur i Google Maps - që shumë pak njerëz e dinë

Një truk i fshehur i Google Maps - që shumë pak njerëz e dinë

Teknologji
Musk thotë se çipi i parë i trurit të njeriut mund të lëvizë

Musk thotë se çipi i parë i trurit të njeriut mund të lëvizë "miun e kompjuterit" rreth ekranit, duke menduar

Teknologji
Kodi sekret në WhatsApp: A e dini se çfarë do të thotë nëse ju merrni mesazhin

Kodi sekret në WhatsApp: A e dini se çfarë do të thotë nëse ju merrni mesazhin "14643"?

Teknologji
X pezullon shkurtimisht llogarinë e të vesë së Alexei Navalny, nga rrjeti social thanë se ishte një gabim në sistem

X pezullon shkurtimisht llogarinë e të vesë së Alexei Navalny, nga rrjeti social thanë se ishte një gabim në sistem

Teknologji
Kalo në kategori