LAJMI I FUNDIT:

Publikohen foto skandaloze të djalit të Joe Bidenit – disa prej tyre i ka bërë në Kosovë

Publikohen foto skandaloze të djalit të Joe Bidenit – disa prej tyre i ka bërë në Kosovë

Djali i presidentit amerikan Joe Biden, Hunter është përfshirë në një skandal seksual përpara kandidimit të babait të tij për një mandat të dytë në Shtëpinë e Bardhë.

Reklama

Hunter Biden është në të gjitha faqet e para të mediave në Amerikë pasi u shfaqën mijëra foto të tij (shiko KËTU) duke kaluar një kohë të mirë me prostituta dhe opiate.

Grupi i krahut të djathtë “Marco Polo” publikoi pothuajse 9000 foto të marra nga laptopi i Hunterit, të cilat e tregojnë atë duke marrë drogë dhe u argëtuar me prostitutat.

Mes gjithsej 8864 fotove janë edhe fotot e përditshme familjare, si dhe ato me babanë, Joe, raporton nypost.

Fotot janë realizuar midis viteve 2008 dhe 2019 në Hawaii, Cabo San Lulas, Kosovë, Kinë, Londër, Paris dhe Romë.

Ato janë nxjerrë nga aplikacioni i Hunter’s MacBook, “Pro iPhoto” dhe nga iPhone XS. Gjithashtu, 674 fotografi janë dërguar me MMS, 40 me “WhatsApp”, 111 me mjete të tjera.

Publikimi i fotove mund të jetë një tronditje për Bidenin, duke pasur parasysh se përveç fotove intime dhe eksplicite, ka edhe foto të familjarëve të mitur. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Polonia nuk do t’i dërgojë më armë Ukrainës, reagon Pentagoni

Polonia nuk do t’i dërgojë më armë Ukrainës, reagon Pentagoni

Amerika
Shefi i NATO-s thotë se dobësimi i Rusisë mund t'i lejojë SHBA-së të intensifikojë përpjekjet për t'iu kundërvënë Kinës

Shefi i NATO-s thotë se dobësimi i Rusisë mund t'i lejojë SHBA-së të intensifikojë përpjekjet për t'iu kundërvënë Kinës

Botë
Erdogan: Nëse është e nevojshme, Turqia mund të ndajë rrugën me BE-në

Erdogan: Nëse është e nevojshme, Turqia mund të ndajë rrugën me BE-në

Turqia
Një i vdekur dhe dhjetëra të lënduar – pamje nga një aksident kur një autobus u përplas dhe rrëshqiti “poshtë një autostrade” në shtetin e Nju Jorkut

Një i vdekur dhe dhjetëra të lënduar – pamje nga një aksident kur një autobus u përplas dhe rrëshqiti “poshtë një autostrade” në shtetin e Nju Jorkut

Amerika
'Serbia nuk ndahet nga Rusia', kësaj radhe pjesë e listës së vendeve mike për shkëmbime financiare

'Serbia nuk ndahet nga Rusia', kësaj radhe pjesë e listës së vendeve mike për shkëmbime financiare

Serbia
E konfirmojnë ukrainasit: Ne qëndrojmë prapa shpërthimeve të sotme në Krime

E konfirmojnë ukrainasit: Ne qëndrojmë prapa shpërthimeve të sotme në Krime

Evropa
Kalo në kategori