Pronarja e një maceje pinte ujë çezme dhe e pështynte.

Kur macja e pa atë, ajo pati një reagim gazmor që i bëri përdoruesit e Reddit të qeshnin.

Pasi pronari pështyu ujë para saj, macja bëri një grimace qesharake, sikur të dënonte pronarin për këtë veprim.

“Macja ndoshta mendon se uji është helmues”, bëri shaka komentuesi. “Asgjë nuk ishte e qartë për të”, shtoi një tjetër. /Telegrafi/