LAJMI I FUNDIT:

Pronarët vendosën me shaka të injoronin qentë e tyre – reagimet e kafshëve shtëpiake janë gazmore

Pronarët vendosën me shaka të injoronin qentë e tyre – reagimet e kafshëve shtëpiake janë gazmore

Nuk është sekret që qentë janë krijesa jashtëzakonisht sociale që thjesht adhurojnë familjet dhe pronarët e tyre.

Reklama

Natyrisht, aty-këtu ka edhe të vetmuar, por edhe të tillë që kërkojnë dashurinë dhe vëmendjen e pronarëve të tyre.

Çdo pronar qeni e di shumë mirë se një kafshë shtëpiake duhet përkëdhelur, krehur, gërvishtur ose luajtur me të dhe madje duhet folur me ta çdo ditë, por çfarë ndodh nëse një qen i njohur papritmas fillon të injorohet?

Disa njerëz si shaka u përpoqën të shpërfillnin qentë e tyre dhe të gjithë i xhiruan dhe i publikuan në TikTok dhe reagimet janë gazmore. /Telegrafi/

@salut.uviral poor chief #poordog #dramaspg #dogo #husky #funnydog #drama ♬ original sound – Sam picard

@lifewithkleekai I promise he got lots of pets right after 😅 #dog #cutedogs ♬ original sound – lifewithkleekai

@ozzythepes #ozzythepes #dogsofttiktok #fyp ♬ Love Is Gone (feat. Dylan Matthew) (Acoustic) – SLANDER, Dylan Matthew

@shylaoutdoors I cant go five seconds of ignoring without feeling bad 😭😭 fail! #fyp #dogmom #dogsofttiktok ♬ Night Trouble By Petit Biscuit – Tyler

@salut.uviral againn #sampicard #salutcriss #chiefmydog #dogo #huksy #funnydog #ignoreyourdog ♬ Love Is Gone (feat. Dylan Matthew) (Acoustic) – SLANDER, Dylan Matthew

@boudykaram #dog #love #prank #friends #bestfriend ♬ Love Is Gone (feat. Dylan Matthew) (Acoustic) – SLANDER, Dylan Matthew

@karl14_93 Sit down and ignore your dog and see what he does lloll #fyp #foryoupage ###belgiantervuren #militaryworkingdog #retirement ##dog ##tervueren ##belgiumshepherd ##wtf #screammovie ♬ original sound – karlsimkin

@louthechichi⚠️ SPOILER: SHE WAS NOT HAPPY♬ Sneaky Snitch – Kevin MacLeod