LAJMI I FUNDIT:

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Një video shokuese ka filluar të qarkullojë në internet, ku shfaqet një profesor duke bërë seks me një studente.

Momentet intime të profesorit dhe studentes janë filmuar nga disa studentë tjerë, të cilët pretendojnë se “ngjarja” është zhvilluar në njërën prej zyrave për këshilla, transmeton Telegrafi.


Kjo ngjarje raportohet të ketë ndodhur në Kinë, ndërsa autoritet e këtij vendi kanë pranuar se kanë filluar hetimet. /Telegrafi/