LAJMI I FUNDIT:

Produkte natyrale, vegane dhe organike për kujdesin e lëkurës – My Skin Project

Produkte natyrale, vegane dhe organike për kujdesin e lëkurës – My Skin Project

My Skin Project LLC , kompania kosovare e prodhimit të produkteve luksoze të kozmetikës, sjell për herë të parë linjën e produkteve: natyrale, vegane dhe organike, për kujdesin e lëkurës.

MSP, lanson pesë produkte unike, të dizajnuara për të ushqyer lëkurën me përbërës më cilësorë në treg për të vënë në pah pamjen e juaj rinore.

Linja inovative e produkteve të MSP përfshin: 

Cocoa Moisturizer

Krema hidratuese, e pasur me vetitë e shkëlqyera të kakaos për ta mbajtur lëkurën të hidratuar dhe rrezatuese. 

Multi-Herb Anti-Aging Cream

Krema kundër plakjes e formuluar me një përzierje të fuqishme bimësh organike për të reduktuar shenjat e plakjes dhe për të nxitur elasticitetin e lëkurës. 

Arjuna Eye Cream

Krema e formuluar posaçërisht për pjesën rreth syve, që përmban ekstrakt mbresëlënës të bimës Arjuna për të luftuar rrathët e errëta, linjat e holla dhe fryrjen rreth syve. 

Avocado Scrub

Një pastrues ushqyes fytyre i pasuruar me vaj të avokados për të shtresuar butësisht lëkurën, duke zbuluar një çehre më të lëmuar dhe më të ndritshme. 

Apple Cleanser

Ky pastrues fytyre me bazë vaji shfrytëzon fuqinë pastruese të ekstrakteve të mollës për të hequr në mënyrë efektive papastërtitë dhe për t’i lënë lëkurës një ndjenjë të freskët dhe të pastër. 

Filozofia e “My Skin Project” sillet rreth idesë se lëkura, si organi më i madh i trupit, meriton të “ushqehet” me përbërësit të cilësisë sa më të lartë dhe të duhur ushqyes, për të qëndruar e shëndetshme dhe rrezatuese. Produktet e MSP-së janë krijuar nga përbërës natyral dhe organik, të certifikuar në laboratorët e SHBA-së, të përzgjedhur dhe formuluar me kujdes të veçantë, që ti sigurojnë lëkurës ushqimin që i nevojitet për të shndritur. 

Misioni i kompanisë është të inkurajojë përdoruesit që ta bëjnë lëkurën e tyre një “projekt”, duke i’u qasur kujdesit të lëkurës me përkushtim dhe dedikim. MSP beson se me një qasje të disiplinuar ju mund të keni një pamje më rinore dhe një mënyrë jetese më të shëndetshme dhe pozitive. 

My Skin Project LLC është e angazhuar për të ofruar zgjidhje natyrale, vegane dhe organike për kujdesin e lëkurës tuaj. E themeluar mbi parimin e ushqyerjes së lëkurës, me përbërësit të përzgjedhur dhe kualitativ, linja unike e produkteve të MSP i amplifikon përfitimet e përbërësve natyral dhe organik, për të promovuar shëndetin, gjallërinë dhe rininë e lëkurës. 

Adresa: 

Lagjja Aktash, Rr. Ali Pashë Tepelena, Blloku 6, Nr. 01, Prishtina, 10000, Republika e Kosovës

99 Hudson Street, 5th FLOOR, #7368, New York City, NY 10013, US

Porosit këtu:

Email: info@myskinproject.co

Web: https://myskinproject.co/

Në trend Ekonomi

Më shumë
Peci shpërndau vaksina nga ajri kundër tërbimit: Është sëmundje vdekjeprurëse që bartet nga kafsha tek njeriu

Peci shpërndau vaksina nga ajri kundër tërbimit: Është sëmundje vdekjeprurëse që bartet nga kafsha tek njeriu

Ekonomi
Deri në 1 mijë euro për familje për të mbështetur instalimin e sistemit për energjinë e ripërtëritshme - hapet thirrja

Deri në 1 mijë euro për familje për të mbështetur instalimin e sistemit për energjinë e ripërtëritshme - hapet thirrja

Ekonomi
Ti në pauzë, a e lyn a e ngjyn?

Ti në pauzë, a e lyn a e ngjyn?

Perfetta Pashteta
UBT renditet në mesin e top 100 universiteteve në botë në fushën e arkitekturës dhe inxhinierisë civile

UBT renditet në mesin e top 100 universiteteve në botë në fushën e arkitekturës dhe inxhinierisë civile

UBT
Fito udhëtim në çift me IP Petrol!

Fito udhëtim në çift me IP Petrol!

IP Petrol
A don me ditë qysh me u dok ma s'miri?

A don me ditë qysh me u dok ma s'miri?

Melodia Px
Kalo në kategori