0Shares

Sot në Komunën e Prishtinës hapet Qendra Informative Komunale për Bujqësi.

Në konferencën e hapjes së kësaj qendreje marrin pjesë drejtori i Bujqësisë Ferat Makolli, Hysni Thaçi nga Ministria e Bujqësisë dhe kryetari i Komunës, Shpend Ahmeti. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)