LAJMI I FUNDIT:

Prindërit shqetësohen me skenën e papërshtatshme që panë fëmijët në filmin e animuar (Foto)

Prindërit shqetësohen me skenën e papërshtatshme që panë fëmijët në filmin e animuar (Foto)

Adam Tranter nga Londra, ka postuar në rrjetin social një pjesë nga filmi i animuar Fireman Sam, ku personazhet shfaqen në një pozitë të papërshtatshme.

Reklama

Shumë prindër shpërndanë imazhin, duke menduar dy burrat u përfshinë në marrëdhënie intime, por ishte vetëm një ndihmë për t’ia larguar karrigen, në të cilën kishte ngecur zjarrfikësi, transmeton Telegrafi.

Pjesë të karriges që i ngeci në trup

“Fëmijët po shikonin filmin, kur papritmas u shfaq kjo”, ka shkruar Tranter lidhur me rastin.

Mirëpo, reagimi i krijuesve të filmit thanë se kjo është një pjesë e shkëputur, ndërsa tërësia nuk ka asgjë të turpshme dhe gjithçka është krijuar vetëm për fëmijë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Po filmonte promon për YouTube, eksperti amerikan i “jetës së egër” për pak sa nuk goditet nga rrufeja

Po filmonte promon për YouTube, eksperti amerikan i “jetës së egër” për pak sa nuk goditet nga rrufeja

Interesante
Spikerja virtuale jep lajmet në Euronews Albania

Spikerja virtuale jep lajmet në Euronews Albania

Interesante
Kryediplomati suedez e harron pasaportën në shtëpi, nuk lejohet të hyjë në Ukrainë

Kryediplomati suedez e harron pasaportën në shtëpi, nuk lejohet të hyjë në Ukrainë

Interesante
Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Virale
Gjetja e alienëve është 'vetëm çështje kohe' pasi shkencëtarët parashikojnë 'përditësim të madh në 5 vjet'

Gjetja e alienëve është 'vetëm çështje kohe' pasi shkencëtarët parashikojnë 'përditësim të madh në 5 vjet'

Interesante
Spanjolli hyn i gjallë në varr në mënyrë vullnetare dhe qëndron nën tokë për një orë: Doja të qëndroja më gjatë

Spanjolli hyn i gjallë në varr në mënyrë vullnetare dhe qëndron nën tokë për një orë: Doja të qëndroja më gjatë

Interesante
Kalo në kategori