LAJMI I FUNDIT:

Princesha e Uellsit duket e mahnitshme me një pallto të kuqe gjatë vizitës në Uells

Princesha e Uellsit duket e mahnitshme me një pallto të kuqe gjatë vizitës në Uells

Kate Middleton zgjodhi një pallto ‘Spencer’ të LK Bennett në të kuqe ndërsa ajo dhe Princi William vizituan Uellsin për herë të parë si Princi dhe Princesha e Uellsit.

Nëna e tre fëmijëve, dukej sensacionale me pallton prej 671 eurosh, e cila kishte detaje të butonit të artë, kur mbërriti në Anglesey për një vizitë të stuhishme në vend sot.

Ajo e mbajti veshjen e thjeshtë, duke kombinuar pallton me pantallona me bel të lartë dhe një bluzë të zezë që përputhet.

Duke shtuar një prekje shkëlqimi në kombinim e saj, ajo veshi gjithashtu “Alia Hoops” të markës uellsiane “Spells of Love” me vlerë 88 euro në ar të ricikluar 18 karat.

Kate dukej e relaksuar në event, ku kishte një grim natyral me një nuancë bronzi dhe bojë për vetulla, një vetull të skalitur dhe një buzë rozë.

Kate dhe Princi William u bënë Princi dhe Princesha e Uellsit nga Mbreti Charles III më 9 shtator, një titull i rezervuar për trashëgimtarin e monarkut. /Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
A është ky trendi më i çuditshëm - influencerja

A është ky trendi më i çuditshëm - influencerja "qëndis" veshët për t'u dukur si vathë, videoja merr 8.6 milionë shikime në TikTok

Moda
Truku në grim që ju ndihmon të dukeni më të reja - 'ndryshimi është magjik'

Truku në grim që ju ndihmon të dukeni më të reja - 'ndryshimi është magjik'

Femra
Flokët brenda veshjeve, tendenca e re: Dukuni si një ikonë e vërtetë mode

Flokët brenda veshjeve, tendenca e re: Dukuni si një ikonë e vërtetë mode

Flokë dhe stil
Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Keshilla Modë
Aknet në shpinë: Çfarë i shkakton dhe si duhet trajtuar ato!

Aknet në shpinë: Çfarë i shkakton dhe si duhet trajtuar ato!

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Këshilla për bukurinë e thonjve

Këshilla për bukurinë e thonjve

Këshilla Estetike
Kalo në kategori