Kate Middleton zgjodhi një pallto ‘Spencer’ të LK Bennett në të kuqe ndërsa ajo dhe Princi William vizituan Uellsin për herë të parë si Princi dhe Princesha e Uellsit.

Nëna e tre fëmijëve, dukej sensacionale me pallton prej 671 eurosh, e cila kishte detaje të butonit të artë, kur mbërriti në Anglesey për një vizitë të stuhishme në vend sot.

Ajo e mbajti veshjen e thjeshtë, duke kombinuar pallton me pantallona me bel të lartë dhe një bluzë të zezë që përputhet.

Duke shtuar një prekje shkëlqimi në kombinim e saj, ajo veshi gjithashtu “Alia Hoops” të markës uellsiane “Spells of Love” me vlerë 88 euro në ar të ricikluar 18 karat.

Reklama

Kate dukej e relaksuar në event, ku kishte një grim natyral me një nuancë bronzi dhe bojë për vetulla, një vetull të skalitur dhe një buzë rozë.

Reklama

Kate dhe Princi William u bënë Princi dhe Princesha e Uellsit nga Mbreti Charles III më 9 shtator, një titull i rezervuar për trashëgimtarin e monarkut. /Telegrafi/