Prezantuesja e një spektakli televiziv ka vjellë gjatë transmetimit live, gjatë një loje të pakuptimtë.

Astrid Casale ishte duke moderuar spektaklin në një televizion spanjoll, kur një kolegë i saj i ofron një gotë të vogël të mbushur me një substancë ngjyrë kafe, transmeton Telegrafi.

Por në momentin që buzët e saj shijuan pijen, Casale nuk mund të përmbahet dhe gjatë transmetimit live ajo vjellë.

Ky veprim i saj jo që e vuri në siklet, përkundrazi ajo i bëri gjithë sallën të qeshë me veprimin dhe guximin e saj për ta pirë pijen ngjyrë kafe.

“Ishte loja më e keqe që ndonjëherë e kam luajtur. Jam munduar të mos vjellë, por në momentin që buzët e mia shijuan atë pije gjithçka përfundoi siç është më së keqi”, ka deklaruar prezantuesja spanjolle. /Telegrafi/