LAJMI I FUNDIT:

Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Presidenti hungarez Viktor Orbán mori pjesë të enjten në samitin e Komunitetit Politik Evropian në Moldavi, dhe tani është përhapur një video në rrjetet sociale që tregon se si ai përjetoi siklet nga presidentja e Moldavisë.

Reklama

Maia Sandu e priti Orbanin në kështjellën Mimi, dhe kur u takuan presidenti hungarez donte t’i puthte dorën, transmeton Telegrafi.

Mirëpo ajo e ka refuzuar dhe në videon e shpërndarë në rrjetet sociale, shihet se Orban në atë moment ka qenë mjaft konfuz.

Nuk dihet pse Maia Sandu vendosi të refuzojë puthjen e Orbanit, por ka mundësi që bëhet fjalë për mosmarrëveshjet e tyre politike, më së shumti për luftën në Ukrainë dhe Vladimir Putin.

Kujtojmë që Orban nga fillimi i pushtimit rus në Ukrainë, ka refuzuar kategorikisht t’i vendosë sanksione Rusisë së Vladimir Putinit. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Nëse e dalloni gruan e marinarit në këtë iluzion – jeni në mesin e vetëm 1 për qind të njerëzve të cilët mund ta bëjnë këtë

Nëse e dalloni gruan e marinarit në këtë iluzion – jeni në mesin e vetëm 1 për qind të njerëzve të cilët mund ta bëjnë këtë

Interesante
Filmohen duke bërë seks në parlamentin rus (Video +18)

Filmohen duke bërë seks në parlamentin rus (Video +18)

Fun
Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Fun
Australiani kap një krijesë që nuk ishte parë për 130 vjet

Australiani kap një krijesë që nuk ishte parë për 130 vjet

Interesante
Një burrë 45 vjeçar nga Kolorado ka thyer rekordin botëror të ushtrimeve ‘chin-up’

Një burrë 45 vjeçar nga Kolorado ka thyer rekordin botëror të ushtrimeve ‘chin-up’

Interesante
Brenda ‘pallatit fantazmë’ të braktisur në Bali, të cilin vendasit e shmangin dëshpërimisht për shkak të shpirtrave

Brenda ‘pallatit fantazmë’ të braktisur në Bali, të cilin vendasit e shmangin dëshpërimisht për shkak të shpirtrave

Interesante
Kalo në kategori