LAJMI I FUNDIT:

Portugezja 60-vjeçare çmend rrjetin me barkun e saj muskuloz

Portugezja 60-vjeçare çmend rrjetin me barkun e saj muskuloz

Një grua super në formë, ka tronditur ndjekësit me trupin e saj, kur ndau një video në TikTok duke u stërvitur pranë pishinës.

Reklama

Në këtë video, ajo që bie në sy më së shumti është barku i saj i tonifikuar, transmeton Telegrafi.

Monica Bousquet shihet në video duke ecur pranë pishinës me një palë pantallona të shkurta xhins, syze dielli dhe bikini në pjesën lartë, duke treguar barkun e saj muskuloz.

Bousquet e cila është 60-vjeçare, dhe është influencuese fitnesi nga Portugalia, hoqi më pas xhinset dhe kreu disa ushtrime pranë pishinës. /Telegrafi/

@monicabousquet Treininho de domingo 💪💃#health #fitness #fitnessmotivation #treino #academiaemcasa #vidafitness #confereoshape ♬ Pilantra – Jão & Anitta

Në trend Fun

Më shumë
Pronarët e një muzeu në SHBA hutohen nga “mumja misterioze”

Pronarët e një muzeu në SHBA hutohen nga “mumja misterioze”

Fun
Gjuetari i përbindëshit të Loch Ness thotë se

Gjuetari i përbindëshit të Loch Ness thotë se "diçka e pazakontë po ndodh" në liqenin mistik

Interesante
Aktivistët suedez për ndryshimet klimatike futen në mes të shfaqjes së vallëzimit, kameramani i godet ata me kran

Aktivistët suedez për ndryshimet klimatike futen në mes të shfaqjes së vallëzimit, kameramani i godet ata me kran

Fun
Nusja dhe dhëndri votuan në Turqi para fillimit të ceremonisë martesore

Nusja dhe dhëndri votuan në Turqi para fillimit të ceremonisë martesore

Interesante
Bluza më e madhe në botë gjendet në Rumani

Bluza më e madhe në botë gjendet në Rumani

Interesante
Vetëm mendjet e shpejta mund t'i dallojnë të 7 artikujt e vendosur gabimisht në këtë imazh

Vetëm mendjet e shpejta mund t'i dallojnë të 7 artikujt e vendosur gabimisht në këtë imazh

Interesante
Kalo në kategori