LAJMI I FUNDIT:

Po e mbushte me derivate në portin e Italisë, anija shpërthen dhe nga detonimi hedh gruan në ujë – mrekullisht shpëtojnë të gjithë

Po e mbushte me derivate në portin e Italisë, anija shpërthen dhe nga detonimi hedh gruan në ujë – mrekullisht shpëtojnë të gjithë

Një grua është hedhur në ajër, kur anija që ishte në det shpërtheu derisa familja e saj ishin ndalur në port për ta mbushur me derivat.

Kamerat e sigurisë në portin Ponza të Italisë kanë kapur momentin e shpërthimit, ku nga detonimi i fuqishëm gruaja “fluturon” dhe përfundon në ujë, transmeton Telegrafi.


Për fat të mirë as punonjësit e pompës së derivateve, e as anëtarët e familjes që ishin në anije nuk janë lënduar në këtë shpërthim.

Videoja fillon duke shfaqur pompën e derivate dhe gruaja që po e mbushte anijen me derivat në portin e bukur të Italisë.

Dhe befasisht anija shpërthen dhe gruaja që qëndronte në këmbë, “fluturon” nga detonimi i fuqishëm dhe përfundon në ujë së bashku me një burrë që e shoqëronte.

Raportohet se gruaja, bashkëshorti i saj dhe vajza e dyshes që kanë kërcyer në ujë kanë shpëtuar pa ndonjë lëndim serioz. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Shpërthimet jehojnë në të gjithë Bagdadin shkaku i raketave të lëshuara në drejtim të ambasadës amerikane

Shpërthimet jehojnë në të gjithë Bagdadin shkaku i raketave të lëshuara në drejtim të ambasadës amerikane

Azia
Dyqind aeroplanë me pajisje ushtarake aterrojnë në Tel Aviv

Dyqind aeroplanë me pajisje ushtarake aterrojnë në Tel Aviv

Azia
Pamjet nga kamera e trupit të luftëtarit të Hamasit shfaqin sulmin e izraelitëve në Gaza

Pamjet nga kamera e trupit të luftëtarit të Hamasit shfaqin sulmin e izraelitëve në Gaza

Azia
Djali i ministrit izraelit është vrarë në Gaza

Djali i ministrit izraelit është vrarë në Gaza

Botë
Symbyllur, duart e lidhura dhe të zhveshur - Izraeli raportohet se ka arrestuar disa militantë të Hamasit

Symbyllur, duart e lidhura dhe të zhveshur - Izraeli raportohet se ka arrestuar disa militantë të Hamasit

Azia
Shkencëtarët pretendojnë se kanë zbuluar sekretin e espresos së përsosur

Shkencëtarët pretendojnë se kanë zbuluar sekretin e espresos së përsosur

Botë
Kalo në kategori