0Shares

Pjesëmarrësit në festivalin që është zhvilluar në Calpe të Spanjës, kanë marrë lëndime të konsiderueshme nga demat.

Shumë prej tyre iu shkuan shumë pranë duke nënvlerësuar fuqinë e kafshës, por pësuan nga goditjet e demave me brirë, transmeton Telegrafi.

në një rast, shufrat mbrojtëse kanë qenë të vendosura shumë larg dhe i mundësuan demit të hynte brenda dhe të godiste një të pranishëm.

Megjithëse ka shumë raste të lëndimeve, asnjëri nga të lënduarit nuk është në rrezik për jetë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)